ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ЗІ СТРИБКІВ У ВИСОТУ "МЕМОРІАЛ ОЛЕКСІЯ ДЕМ`ЯНЮКА"

Дата: 16.01.2024 11:08

12 січня 2024 року у м. Львів відбулись Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі стрибків у висоту "Меморіал Олексія Дем`янюка".

У змаганнях взяли участь учні Гуменецького ліцею, вихованці ДЮСШ «Лідер» та ДЮСШ №1 Андрій Кшемінський, Максим Драч, Артем Чапай, Максим Поліщук та Каміла Линюк.

Андрій Кшемінський у віковій категорії Ю-18 з результатом 175 см посів шосте місце.

Артем Чапай у віковій категорії Ю-18 з результатом 170 см посів сьоме місце.

Максим Драч у віковій категорії Ю-18 з результатом 165 см посів дев’яте місце.

Максим Поліщук у віковій категорії Ю-16 з результатом 135 см посів сьоме місце.

Каміла Линюк у віковій категорії Ю-16 з результатом 125 см посіла сьоме місце.

Готували спортсменів тренери-викладачі ДЮСШ "Лідер" та ДЮСШ №1, вчителі фізичної культури Гуменецького ліцею Кшемінський Сергій Сергійович та Дубчак Микола Миколайович.