СПОРТСМЕНИ ДЮСШ «ЛІДЕР» ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИХ ЗМАГАНЬ «КУБОК БІЛОЇ ПАНТЕРИ»

Дата: 16.01.2024 11:05

13 січня в Київському легкоатлетичному манежі відбулись треті змагання на Кубок Білої Пантери.

В змаганнях взяли участь 311 юнаків та дівчат з 15-ти регіонів України, серед яких були і вихованці ДЮСШ «Лідер» – учні Гуменецького ліцею Святослав Степанов, Костянтин Портний та Богдан Розум’як.

Костянтин Портний у стрибках у висоту посів перше місце.

Святослав Степанов у змаганнях з потрійного стрибка посів третє місце.

Богдан Розум’як став четвертим зі стрибків у довжину.

Усі переможці від світового спортивного бренду Puma Ukraine отримали сертифікати на суму 10 тисяч гривень для придбання спортивного одягу. Срібним та бронзовим медалістам вручили сертифікати номіналом в 5 тисяч гривень. Компанія PlantIn – забезпечила кожного учасника пам’ятними подарунками. Тож наші спортсмени повернулись додому не тільки з хорошими результатами, враженнями, а й з цінними подарунками.

Вітаємо юних спортсменів та тренера Сергія Кшемінського!