Першість обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2013-2014 років народження

Дата: 22.12.2023 10:32

19 грудня 2023 року у місті Хмельницький відбулась відкрита першість обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2013-2014 років народження.
У змаганнях взяли участь вихованці ДЮСШ "Лідер", учні та учениці Гуменецького ліцею.

За підсумками змагань

Каміла Линюк посіла тричі перші місця зі стрибків у висоту, бігу на 60 та 150 метрів;

Костянтин Шафран у стрибках у довжину, бігу на 60 та 150 метрів здобув три срібні нагороди;

Мирослав Гусятинський посів друге місце зі стрибків у висоту та третє місце у бігу на 60 метрів.

Готували спортсменів тренер-викладач ДЮСШ "Лідер", вчитель фізичної культури Кшемінський Сергій Сергійович та тренер-викладач ДЮСШ 1 Дубчак Микола Миколайович.