Турнір з настільного тенісу серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Дата: 19.12.2023 12:18

15 грудня відбувся турнір з настільного тенісу серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Честь Гуменецької сільської ради захищали староста сіл Залісся Друге та Дубинка Віталій Сьомко, а також староста селища Сахкамінь Галина Романюк.

У підсумку Віталій Сьомко став переможцем змагань, а Галина Романюк посіла третє місце.

У загальнокомандному заліку команда Гуменецької сільської ради набравши однакову кількість очок із командою Кам’янець-Подільської міської ради розділили між собою перші місця.