Кинути курити ніколи не пізно

Дата: 18.12.2023 14:49

Безпечного куріння не існує! Загрозу для здоров’я несуть як звичайні сигарети, так і електронні, а також тютюнові вироби для нагрівання та кальяни. І навіть кілька сигарет (час від часу) все одно шкодять нашому серцю та судинам.

Тому єдина стратегія: кинути курити, а тим - хто ще не долучився до цієї згубної звички - не починати взагалі.

Кидай курити! Адже, твій організм намагається всіма силами очистити кров від чадного газу (але на це йде аж 12годин), повністю вивести нікотин (але на це йде аж 48 годин). Допоможи йому...

Подбай про своє серце та судини, кинь курити. Бо навіть у “хронічного” курця через рік «некуріння» ризик передчасної смерті від серцево-судинних захворювань зменшується вдвічі.
Зазирни на stopsmoking.org.ua - там є рекомендації, як скласти план відмови від куріння.

Ініціатива відбувається в межах Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я»