Фестиваль-конкурс юних талантів

Дата: 18.10.2017 17:10

Вже стало традицією, що в с. Кочубіїв Чемеровецького району, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, свято урожаю проводиться фестиваль-конкурс юних талантів.

ПП «Кочубіївське» орендує земельні паї і в с. Нігин, допомагає в різних сферах життя села та підтримує юні таланти.

Участь у конкурсі від с. Нігин прийняла Байдаченко Оля, учениця 9 класу Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, з піснею «Україна».

Працівники культури, разом із вокальним колективом «Заграва» подарували глядачам сердечне вітання та веселу пісню.

Щиро дякуємо ПП «Кочубіївське» та його керівнику, Валентину Анатолійовичу Волосецькому, за допомогу у різних сферах життя села та підтримку культури.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Привітання сільського голови Зі святом козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!
Читати статтю Свято мужності та відваги (День захисника України)