Семінар директорів центральних будинків культури сільських територіальних громад області

Дата: 29.03.2023 10:32

27-28 березня 2023 року Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва проведено обласний семінар для директорів центральних будинків культури сільських територіальних громад області. Семінар відбувся в теплій та дружній атмосфері. У навчанні взяли участь 26 директорів центральних (базових) сільських клубних закладів області.

З привітальним словом до присутніх звернулася директор Центру, заслужена артистка України Майя Онищук. Продовжилось навчання практичними заняттями у Гуменецькому будинку культури.

Професійно та яскраво продемонстрували свою діяльність у концертній програмі аматори Гуменеччини, а саме: хор працівників культури, народний вокальний колектив «Гармонія» Залісся Другого сільського будинку культури, народний жіночий вокальний колектив «Подолянки» Гуменецького сільського будинку культури, народний етно-гурт «Евфонія» Сахкамінського сільського клубу, народний оркестр духових інструментів «Дивограй» Думанівського сільського будинку культури, народний аматорський колектив «Мальви» Пудловецького сільського будинку культури, народний аматорський колектив «Заграва» Нігинського сільського клубу, народний фольклорний колектив «Криниченька» Супруньковецького сільського будинку культури, тріо бандуристів у складі Вікторії Штифлюк, Віталіни Козак, Христини Маланчій, вокальне тріо у складі Дмитра Душніцького, Володимира Ричаківського, Андрія Дейнеки.