Договір про співпрацю

Дата: 12.02.2022 10:14

8 лютого 2022 року між відділенням футболу дитячо-юнацької спортивної «Лідер» та футбольним клубом «Епіцентр» був підписаний договір про співпрацю.

Метою договору є:

• залучення до занять дитячо-юнацьким та дівочим футболом якомога більшої кількості учнівської молоді;
  • проведення якісних навчально-тренувальних занять та уроків з футболу;
  • покращення матеріально-технічної бази ДЮСШ;
  • надання методичної та практичної допомоги тренерсько-викладацькому складу ДЮСШ «Лідер»;
  • сприяння участі вихованців ДЮСШ в Чемпіонатах області та України серед дівчат у складі команд ФК «Епіцентр ДЮСШ «Лідер» згідно регламентів УАФ різних вікових категорій.

Під час зустрічі, директором ГО «ФК Епіцентр» Володимиром Ігнатьєвим та директором ДЮСШ «Лідер» Олександром Дорожем були обговорені шляхи розвитку дитячо-юнацького та дівочого футболу у громаді, проведення спортивно-масових заходів та змагань, а також було підписано підписано ряд документів.

ФК «Епіцентр» з метою покращення матеріально-технічної бази ДЮСШ «Лідер» передав в користування спортивне екіпірування, інвентар та обладнання.

Як зазначив директор ДЮСШ «Лідер» Олександр Дорож співпраця з ФК «Епіцентр» є важливою складовою на шляху у досягненні успіху. Надіємось що спільними зусиллями виховуємо не одного спортсмена високого рівня!