Відкритий чемпіонат Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

Дата: 28.12.2021 10:39

23 грудня 2021 року у м. Хмельницький відбувся відкритий чемпіонат Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н., 2010 р.н. і молодші.

В змаганнях взяли участь вихованці відділення легкої атлетики ДЮСШ «Лідер», відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради (тренери-викладачі Дубчак М.М., Кшемінський С.С.).

Юні легкоатлети показали наступні результати:

Серед юнаків та дівчат 2008-2009 років народження:

Драч Максим став бронзовим призером зі стрибків у висоту (145 см) та бігу на 60 м (7.99 с)

Роєцька Катерина – бронзова призерка зі стрибків у висоту (125 см)

Кшемінський Андрій став чемпіоном з бігу на 60 м (7.77 с), стрибків у довжину (5.03 см) та срібним призером зі стрибків у висоту (160 см)

Серед юнаків та дівчат 2010 р.н. і молодші:

Худякова Руслана – бронзова призерка зі стрибків у висоту (105 см)

Степанов Святослав – срібний призер зі стрибків у висоту (115 см)

Портний Костянтин – срібний призер зі стрибків у висоту (120 см) та бронзовий призер зі стрибків у довжину (3.68 см)

Також гарні результати у секторі стрибків у висоту показали Кануніков Андрій та Соловей Олександр. Юні спортсмени встановили особистий рекорд подолавши висоту 140 см, проте так і не потрапили у трійку кращих.

Дитячо-юнацька спортивна школа «Лідер» вітає усі учасників, призерів та переможців змагань! Бажаємо тренерам та їх вихованцям успіхів та нових спортивних досягнень!