Створення Міждисциплінарної команди

Дата: 30.11.2021 09:49

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 №585 “Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах”, за поданням Служби у справах дітей Гуменецької сільської ради Рішенням виконавчого комітету Гуменецької сільської ради від 25.11.2021 було створено Міждисциплінарну команду, основні завдання якої:

• Прийняття узгоджених дій та рішень в інтересах дитини.
  • Аналіз інформації про дитину, її сім’ю, складні життєві обставини, в яких вона перебуває, результатів оцінювання потреб дитини та її сім’ї у соціальних послугах, здатності батьків здійснювати догляд та виховання дитини, рівня виконання ними батьківських обов’язків.
  • Розроблення, виконання, систематичний (щоквартальний перегляд) і коригування індивідуального плану із забезпеченням відповідності запланованих заходів інтересам дитини, зокрема, щодо обов’язковості надання соціальних послуг (проходження індивідуальних корекційних програм) особам у разі невиконання ними батьківських обов’язків, вчинення домашнього насильства чи жорстокого поводження з дитиною.
  • Ініціювання розгляду питання щодо соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, на засіданні комісії з питань захисту прав дитини, зокрема, щодо обов’язковості надання соціальних послуг (проходження індивідуальних корекційних програм) особам у разі невиконання ними батьківських обов’язків, вчинення домашнього насильства чи жорстокого поводження з дитиною.