Шкільна бадмінтонна ліга 2021

Дата: 26.11.2021 09:44

Протягом жовтня-листопада 2021 року проходив районний відбірковий етап «Шкільної бадмінтонної ліги 2021». У змаганнях взяли участь спортсмени Гуменецької СТГ, вихованці ДЮСШ «Лідер» здобувачі загальної середньої освіти Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель фізичної культури, тренер-викладач Куценко О.В.

У змаганнях серед дівчат Дана Куценко посіла перше місце, Олександра Войцеховська – стала другою.

У змаганнях серед юнаків Назарій Антонюк – посів друге місце.

У парних змаганнях серед дівчат чемпіонками стали Дана Куценко та Олександра Войцеховська, а Назарій Антонюк та Вадим Берник вибороли перемогу у змаганнях серед юнаків.

У змішаних парних змаганнях Назарій Антонюк та Дана Куценко посіли перше місце, а Вадим Берник та Олександра Войцеховська – третє.

У підсумку наші спортсмени вибороли перше загальнокомандне місце.

Вітаємо юних спортсменів та тренера з перемогою, бажаємо нових спортивних здобутків!