ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

Дата: 24.11.2021 09:55

Гуменецькою сільською радою Кам’янець-Подільського району Хмельницької області розпочато процедуру розробки стратегічної екологічної оцінки до генеральних планів населених пунктів с-ща Сахкамінь, с. Думанів, с. Нігин, с. Голосків, с. Пудлівці, с. Улянівка, с. Залісся Друге, с. Дубинка.

1. Повна назва документів державного планування:
1.1. Проект генерального плану с. Думанів.
1.2. Проект генерального плану с. Нігин.
1.3. Проект генерального плану с-ща Сахкамінь.
1.4. Проект генерального плану с. Голосків.
1.5. Проект генерального плану с. Пудлівці.
1.6. Проект генерального плану с. Улянівка.
1.7. Проект генерального плану с. Залісся Друге.
1.8. Проект генерального плану с. Дубинка.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документів державного планування: Гуменецька сільська рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
3.1. Дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до п. 5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розпочато з дня його оприлюднення на сайті Гуменецької сільської ради: https://gumenetska-gromada.gov.ua/ та триватиме 15 днів.
3.2. Способи участі громадськості – громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції щодо заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проектів документів державного планування. Усі зауваження та пропозиції, отримані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує зауваження або мотивовано їх відхиляє.
3.3. Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції – Гуменецька сільська рада.
Адреса: 32325, Хмельницька обл., Кам’янець-подільський р-н, с. Гуменці
Телефон: (03849) 7-57-30
e-mail: gumentskarada@ukr.net
сайт: https://gumenetska-gromada.gov.ua/
Контактна особа: Кирилюк Олександр Володимирович

З повним текстом заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до генеральних планів с. Думанів, с. Нігин, с-ща Сахкамінь, с. Голосків, с. Пудлівці, с. Улянівка, с. Залісся Друге, с. Дубинка можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Гуменецької сільської ради: https://gumenetska-gromada.gov.ua/ та в приміщенні сільської ради.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів з дня оприлюднення повідомлення.

Обсяг СЕО Голоскiв

Обсяг СЕО Дубинка