День фізичної культури і спорту

Дата: 16.09.2021 15:01

12 вересня Гуменецька СТГ святкувала День фізичної культури і спорту.

Під час урочистого відкриття заступник сільського голови Свідер Віталій Євгенович подякував та нагородив ветеранів спорту. Начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Срібняк Лілія Олексіївна відмітила роботу та нагородила тренерів-викладачів ДЮСШ «Лідер», вчителів фізичної культури, а директор дитячо-юнацької спортивної школи «Лідер» Дорож Олександр Вікторович – кращих юних вихованців відділень.

Були проведені спортивні змагання з міні-футболу, тенісу настільного, гирьового спорту, дартсу, бадмінтону, шахів та шашок.

По завершенні свята відбулось нагородження призерів та переможців змагань присвячених Дню фізичної культури та спорту, підсумки змагань «Краще спортивне село Гуменецької СТГ».

Призери та переможці змагань та команди сіл громади були нагородженні спортивним інвентарем, медалями, грамотами та цінними подарунками.

відео та фото до Вашої уваги:

Переглянути фото натисніть ТУТ