Всесвітній захід «Олімпійський день»

Дата: 27.05.2021 15:15

18 травня 2021 року на базі Думанівського НВК у складі ЗОШ I-III ступенів та ДНЗ був проведений всесвітній захід «Олімпійський день» присвячений участі Національної збірної України в іграх ХХХІІ Олімпіади 2020 в Токіо та з нагоди відзначення дня заснування Міжнародного Олімпійського комітету.

Вчителем фізичної культури Думанівського НВК Юлією В’ячеславівною Бучківською було організовано та проведено змагання з волейболу та бігу на витривалість, в якому взяли участь учні 6-9 класів. Учні 2 класу мали змогу відвідати спортивну галерею, де ознайомилися із історією Олімпійських ігор, та досягненнями українських спортсменів.