Гуменецька сільська територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Інформує Кам’янець-Подільська ДПІ

Дата: 07.04.2021 08:10
Кількість переглядів: 751

♦ Порядок застосування ПРРО в режимі офлайн ♦
♦ Подання уточнюючої податкової декларації про майновий стан і доходи за допомогою Електронного кабінету ♦
♦ Про електронні формати для єдиної звітності з ПДФО, військового збору та єдиного внеску ♦
♦ «ЧЕРВОНИЙ» РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ: ГРАФІК РОБОТИ ЦОП ♦


Порядок застосування ПРРО в режимі офлайн

Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує, що Законом України від 06.07.1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265/95-ВР) передбачено можливість роботи програмних РРО (далі – ПРРО) в режимі офлайн у випадку відсутності зв’язку ПРРО з фіскальним сервером ДПС.

Порядок застосування ПРРО в режимі офлайн встановлено розділом V Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 (далі – Порядок № 317).

Так, зокрема, на період відсутності зв'язку між ПРРО та фіскальним сервером проведення розрахункових операцій суб'єктом господарювання здійснюється в режимі офлайн, що може тривати не більше ніж 36 годин, та не більше ніж 168 годин протягом календарного місяця, із створенням електронних розрахункових документів, яким присвоюються фіскальні номери із діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером згідно з Порядком визначення діапазону, видачі, резервування, використання фіскальних номерів, що присвоюються електронним розрахунковим документам під час роботи програмного реєстратора розрахункових операцій в режимі офлайн, затвердженим відповідно до статті 5 Закону № 265/95-ВР.

Звертаємо увагу, що відповідно до пункту 6 Порядку № 317 у разі виходу з ладу ПРРО, що застосовується для реєстрації операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі, відсутності зв'язку між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу облік операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі та формування розрахункових документів здійснюються у порядку, встановленому Національним банком України.


Подання уточнюючої податкової декларації про майновий стан і доходи за допомогою Електронного кабінету

У разі необхідності виправлення виявлених помилок, що містяться у раніше поданій податковій декларації про майновий стан і доходи у майбутніх податкових періодах платник податку може надіслати до контролюючого органу уточнюючу податкову декларацію (з урахуванням строків давності, визначених Податковим кодексом України) за формою чинною на час подання уточнюючої декларації.

Для подання уточнюючої податкової декларації про майновий стан і доходи платник податків може скористатися Електронним кабінетом (https://cabinet.tax.gov.ua).

Після проходження електронної ідентифікації в Електронному кабінеті  платник податку має можливість сформувати, підписати та надіслати до контролюючого органу  уточнюючу податкову декларацію про майновий стан і доходи використовуючи режим «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету.


Про електронні формати для єдиної звітності з ПДФО, військового збору та єдиного внеску

Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області доводить до відома платників, що в Реєстрі електронних документів на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням https://tax.gov.ua/data/material/000/103/154157/Forms_deklar.htm представлені електронні формати документів для подання єдиної звітності з податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

В вищезазначеному реєстрі містяться форми електронних документів, а також  формати для розрахунку зі статусом «Довідковий», а саме:

  • J0500106 з додатками J0510106, J0510206, J0510306, J0510406, J0510506, J0510606 – для юридичних осіб;
  • F0500106 з додатками F0510106, F0510406, F0510506, F0510606 – для фізичних осіб – підприємців.

Важливо! Датою початку використання цих форматів є 01 квітня 2021 року.  

Нагадуємо, що відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 15.12.2020 № 773 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року № 4» (далі – Наказ № 773) вперше подавати єдину звітність роботодавці мають за І квартал 2021 року. Єдину звітність податкові агенти зобов’язані подавати протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Кам’янець-Подільська ДПІ
ГУ ДПС у Хмельницькій області


ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

У РЕГІОНАХ, В ЯКИХ ВСТАНОВЛЕНО «ЧЕРВОНИЙ» РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ЦОП ПРАЦЮЮТЬ ЗА ГРАФІКОМ ДЛЯ НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНИХ ПОСЛУГ У РАЗІ ГОСТРОЇ НЕОБХІДНОСТІ ЗА ПОПЕРОВИМ ЗАПИСОМ ЗА ТЕЛЕФОНОМ ТА З ДОТРИМАННЯМ ВСІХ САНІТАРНИХ НОРМ.

НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ ДЛЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАПИСУ:

1) ДЛЯ ОТРИМАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ В ЦОП КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДПІ: (03849) 5-07-18

2) ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ КЛЮЧІВ, КАБ.116: 096-768-24-96

У В А Г А! СПІЛКУЄМОСЬ ДИСТАНЦІЙНО. ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ (В Т.Ч. ГРОМАДЯНИ) МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ДИСТАНЦІЙНО, В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ ЧЕРЕЗ ПРИВАТНУ ЧАСТИНУ «ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ ПЛАТНИКА» НАДІСЛАТИ ПОДАТКОВУ ЗВІТНІСТЬ, ЛИСТИ, ЗВЕРНЕННЯ, ЗАПИТИ НА ОТРИМАННЯ ДОВІДОК ТОЩО.

ВХІД ДО ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ: https://cabinet.tax.gov.ua, А ТАКОЖ ЧЕРЕЗ ОФІЦІЙНИЙ ВЕБПОРТАЛ ДПС УКРАЇНИ.

ПРОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано