Підготовка вихованців ДЮСШ "Лідер" до Чемпіонату України з тенісу настільного

Дата: 18.03.2021 08:42

Закінчилась підготовка вихованців ДЮСШ "Лідер" до Чемпіонату України з тенісу настільного, що буде проходити в м. Запоріжжя з 17 по 21 березня 2021 року.

Це був напружений графік навчально-тренувальних занять, які проходили не тільки на базі Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, але завдяки ініціативі тренера-викладача Бойка Д.В. наші спортсмени мали змогу спарингувати та спробувати свої сили у спортивній залі ПДАТУ і підлітковому клубі "Золоті колеса".

Юні тенісисти (Денис Кантаревич, Андрій Дем'янов, Борис Березніцький та Руслана Криворучко) Гуменецької СТГ разом з тренером Дмитром Бойко вирушили у м. Запоріжжя і вже сьогодні візьмуть участь у змаганнях.

Тож побажаємо нашим тенісистам хороших результатів та вдалої поїздки. Нехай вам щастить!