Відкрита Першість міста Хмельницького з футзалу серед дівчат 2007-2008 та 2009-2010 р.н.

Дата: 11.03.2021 16:11

09 березня 2021 року у м. Хмельницький відбувся відкритий міський турнір з футзалу серед дівчат 2007-2008 та 2009-2010 років народження, присвячений Міжнародному дню захисту прав жінок та миру.

У змаганнях взяли участь дві команди ДЮСШ «Лідер» Гуменецької ОТГ.

У першій грі наша молодша команда зустрілась з ДЮСШ м. Підволочиськ Тернопільської області. Поступаючись з рахунком 0:2, завдяки голам Марії Сороки та Христини Лагодзінської нашим футболісткам вдалося вирівняти становище. А на останній хвилині могли й взагалі вирвати перемогу, м’яч після удару зі штрафного Анастасії Єрем’ян влучив у стійку воріт. У другому матчі нашим дівчатам протистояла команда ДЮСШ м. Хмельницький. Завдяки голам Анастасії Єрем’ян, Марії Сороки (відзначилась двічі) та Христини Лагодзінської (два м’ячі) з рахунком 5:1 перемогу святкувала команда ДЮСШ «Лідер». У підсумку за додатковими показниками наша команда посіла друге місце.

Старші дівчата поступились ДЮСШ м.Підволочиськ з рахунком 2:4 та ДЮСШ м. Хмельницький 0:3 посіли третє місце.

Кращими гравцями у складі команд ДЮСШ «Лідер» стали: Христина Лагодзінська та Ольга Хімнюк.

Команди нагороджені грамотами, кубками, солодкими та цінними подарунками.

Готували команди ДЮСШ «Лідер» тренери-викладачі Дорож О.В. та Балла В.В.