Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодше

Дата: 09.03.2021 10:42

2 березня 2021 року у м. Київ пройшов Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодше. У змаганнях взяв участь вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Лідер» Гуменецької сільської ради Кшемінський Андрій тренери-викладачі Кшемінський С.С. та Дубчак М.М.

Юний спортсмен став переможцем зі стрибків у довжину (з результатом 4.95 см) та срібним призером з бігу на 60 м (результат 8.52 с)

За підсумками змагань з двоборства набравши 791 очко, юнак піднявся на другу сходинку п’єдесталу та здобув «срібло».

Вітаємо спортсмена та тренерів із перемогою! Бажаємо успіхів та спортивних звершень!