Новорічна першість ДЮСШ «Лідер» з волейболу 2х2

Дата: 30.12.2020 10:21

29 грудня 2020 року на базі Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів серед вихованок групи початкової підготовки 2009-2010 років народження відділення волейболу, відбулась новорічна першість ДЮСШ «Лідер» з волейболу 2х2.

Вісім учасниць були розділені на чотири команди та за коловою системою визначали переможців.

Досить цікавими виявились усі поєдинки. Але найбільш напруженим та емоційним видався фінал, де програючи, вольову перемогу здобула команда Софії Медвецької та Анастасії Єрем’ян.

Розподіл місць:

1 місце – Софія Медвецька та Анастасія Єрем’ян;

2 місце – Дана Куценко та Марія Нікітіна;

3 місце – Олександра Войцеховська та Олена Бодик

4 місце – Орися Ковальська та Софія Базь.

А кращою гравчинею першості стала Дана Куценко.

Дівчата отримали неоціненний перший змагальний досвід, який у майбутньому усім знадобиться.

По закінченні змагань учасники, призери та переможці були нагороджені грамотами та медалями.