Щодо дезінфекції водогону

Дата: 24.11.2020 22:58

Комунальне підприємство «Житловодгоспресурс» Гуменецької сільської ради на підставі Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», доводить до відома усіх споживачів централізованої системи водопостачання про проведення планової осінньої дезінфекції водогону, яка відбудеться в п’ятницю 27 листопада 2020 року.

Прохання усім споживачам запастись питною водою та з метою прискорення зменшення вмісту залишкового хлору у питній воді пропустити її через мережу у великій кількості.

Водопровідну воду для питних потреб рекомендуємо використовувати не раніше 01.12.2020 року. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація підприємства