Екскурсія у товтри

Дата: 02.04.2017 16:46

30 березня 2017 року в Міжнародний рік сталого розвитку туризму, працівники культури та бібліотек Гуменецької сільської ради вирішили розпочати знайомство із навколишніми селами щодо питання туризму та культурної спадщини.

Вони відвідали народний музей с. Нігин і гордість краю – товтри. Дана екскурсія стала містком від далекого минулого краю до сьогодення, збагатила обізнаність про багату історичну і культурну спадщину села, сприяла кращому розумінню, які неперехідні цінності ми отримуємо від покоління до покоління. Мандруючи мальовничими туристичними маршрутами товтр кожний працівник вирішив поділитись своїм захопленням від екскурсії зі своїми односельчанами і порадять їм відвідати ці красиві і цікаві місця села Нігин.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Щоб переглянути всі фото, натисніть тут