Колосіада-2017

Дата: 25.06.2017 16:16

23 червня у м. Скадовську відбулось урочисте відкриття Всеукраїнської Колосіади 2017 року та Всеукраїнських фінальних змагань з футболу під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?"

У заходах взяли участь збірні команди з 24 областей нашої країни, більше 1,5 тисяч учасників. Честь Хмельниччини захищає команда дівчат ДЮСШ "Лідер" відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради.
Фото без опису В рамках відзначення Міжнародного Олімпійського дня футбольна команда дівчат ДЮСШ "Лідер" прийняла участь у масовому забігу.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Пропонуємо переглянути новину від 23.06.2017:  Безпека громади – відповідальність місцевої влади