16 днів проти насильства

Дата: 12.12.2017 16:07

Заходи, що відбулися в с-щі Сахкамінь, с. Думанів, с. Нігин

с-ще Сахкамінь
8 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнської акції „16 днів проти насильства” Сахкамінською філією КЗ „Гуменецька публічна бібліотека” проведено годину спілкування для юнацтва „Зроби свій вибір”.

с. Думанів
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція „16 днів проти насилля”, яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
В рамках акції 8 грудня працівники культури с. Думанів спільно з вчителем Думанівської НВК провели інформаційну годину „Що потрібно знати про насилля, як захиститися”, щоб сприяти розвитку у підлітків самоповаги, почуття, особистої гідності, щоб формувалися навички поведінки у ситуації, коли порушується особиста гідність. Тож діти повинні знати свої права і вміти себе захистити, бути небайдужими і не миритися з насиллям у будь-якій формі, стати на захист скривдженого.

с. Нігин
В рамках Всеукраїнської акції „16 днів проти насилля” 8 грудня працівники культури с. Нігин провели інформаційну годину „Насиллю скажемо – ні!”

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Всесвітній день футболу (ДЮСШ "Лідер")