Всесвітній день футболу

Дата: 12.12.2017 15:50

Відділення футболу дитячо-юнацької спортивної школи "Лідер" вітає усіх з Всесвітнім днем футболу. Перемог вам та вашим улюбленим командам.

Відзначили день футболу зйомкою кліпу, у якому дівчата продемонстрували набуті знання, вміння, навички та те, як проходить навчально-тренувальний процес.

Також до привітань приєднуються аматорські футбольні колективи "Олімпік", "Товрти-2" та "Фора" – призери та переможці чемпіонату громади з футболу.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати повідомлення: Інформаційне повідомлення про оголошення конкурсу з проведення експертної оцінки майна

Читати статтю Тиждень права (Нігинська ЗОШ)