Єднаймо душі словом Кобзаря

Дата: 11.03.2020 09:54

Слобідка-Гуменецька, Пудлівці

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і що року новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава Українського народу.

У 206-у річницю від дня народження поета ми промовляємо найкращі слова вдячності та намагаємося глибше розкрити його талант найвищого ступеня.

Слобідко-Гуменецька бібліотека приєдналася до Всеукраїнського марафону дитячого читання «Єднаймо душі словом Кобзаря».

У вінок пам'яті Кобзаря

В історії завжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство. До них належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

У Пудлівецьку бібліотеку завітали вихованці дитячого садочка "Журавлик" щоб насолодитися Кобзаревою творчістю.

Працівники культури провели літературну годину "У вінок пам'яті Кобзаря".

Дітки задоволенням розглядали книжкову виставку "В своїй хаті своя й правда, сила й воля..." та розповідали віршики письменника. І хоча минуло вже 206 років з дня народження славного сина України, але в багатьох наших родинах можна побачити портрет Кобзаря.