Звіт про базове відстеження результативності регуляторних актів – проекту рішення Гуменецької сільської ради

Дата: 28.11.2019 09:34

Затверджено
голова Гуменецької сільської ради

______________ І. Абдулкадирова

про базове відстеження результативності регуляторних актів –
проекту рішення Гуменецької сільської ради

1. Вид та назва регуляторного акта:

Проект рішення Гуменецької сільської ради «Про затвердження вартості платних послуг, які надаються закладами культури та екскурсійних послуг на об’єктах Гуменецької об’єднаної територіальної громади»

1. Виконавець заходів з відстеження:

Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради.

1. Цілі прийняття акта:

Розроблено з ціллю:

-забезпечення відшкодування обґрунтованих витрат закладів культури на надання ряду культурних послуг;

-забезпечення належних умов культурного обслуговування населення.

1. Строк виконання заходів:

Відповідно до статті 10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» базове відстеження здійснюється до дня набрання чинності регуляторним актом. Листопад 2019 р.

1. Тип відстеження:

Базове відстеження

1. Метод одержання результатів відстеження:

Для проведення базового відстеження використовувався статистичний метод.

1. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність,також способи одержання даних:

Враховуючи цілі регулювання, для відстеження результативності регуляторного акта були визначені такі показники результативності:

-обсяг надходжень платних послуг закладів культури;

-рівень поінформованості жителів громади.

1. Кількісні та якісні значення показників результативності:

Показники результативності

Обсяг надходжень за 2017 рік,

Обсяг надходжень за 2018 рік,

Відхилення -/+,

1.

Масові заходи у вечірній час, вечори відпочинку

+ 1000,0

2.

Екскурсійні послуги в народному музеї історії села Нігин

-

3.

Екскурсійні послуги по туристичних маршрутах Гуменецької ОТГ

-

1. Оцінка результатів реалізації регуляторних актів та ступеня досягнення визначених цілей:

За результатами аналізу надходжень можна зробити висновок, що спостерігається збільшення (збільшення, зменшення) таких надходжень. Прийняття даного регуляторного акта дасть можливість збільшити надходження у місцевий бюджет, які, в свою чергу, будуть направлені на покращення якості послуг відповідно до Закону України «Про культуру» та Закону «Про музеї та музейну справу».

Заступник начальника відділу
освіти, культури, спорту і туризму                    Р.О. Онуфрієва