Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 21.12.2019 10:15

Прийом документів на конкурс на заміщення вакантної посади директора Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів тривав з 16.12.2019 по 20.12.2019 року. За вказаний період три особи подали документи та 21.12.2019 року відбулося засідання конкурсної комісії щодо розгляду поданих заяв та допуск претендентів до конкурсу.

До конкурсу допущені всі три кандидатури, які в повному обсязі подали документи передбачені п.13 Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Гуменецької сільської ради, затвердженого рішенням тридцять п’ятої сесії VII скликання від 08 червня 2018 року № 12, а саме:

• Борейко Олексій Станіславович;
  • Сьомко Світлана Анатоліївна;
  • Сухарська Ірина Борисівна.

Конкурс відбудеться о 10 годині 24 грудня 2019 року в приміщенні сесійної зали Гуменецької сільської ради за адресою: с. Гуменці, вул. Першотравнева, 69.

З умовами та етапами проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті Гуменецької сільської ради.

Наказ відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради від 18 грудня 2019 року №253-но "Про затвердження завдань для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів"