День працівників соціальної сфери (+відео)

Дата: 03.11.2019 15:01

3 листопада вся країна вітає соціальних працівників – людей, на яких покладена така відповідальна і почесна місія.

Тисячі людей відчувають Вашу турботу, доброзичливість і увагу, тому що Ви щодня допомагаєте людям впоратися з нелегкими життєвими обставинами. Ваша праця наповнена гуманізмом, милосердям і теплом.

1 листопада, напередодні дня працівників соціальної сфери в Гуменецькому сільському будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт.

З привітальним словом від імені сільського голови Інни Григорівни Абдулкадирової до працівників соціальної сфери звернулася секретар сільської ради Ліна Миколаївна Слободян та директор комунальної установи "Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Ольга Миколаївна Шевчук, побажали всім міцного здоров'я, достатку і домашнього затишку, оптимізму і творчого зростання.

Нехай Ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і далі служать людям і допомагають долати життєві труднощі, надаючи їм віри і впевненості в завтрашньому дні.

Гарні музичні вітання підготували:  ведучі свята Ілона Дищук та Ольга Юрчук,  солісти Гуменецького СБК – Ольга Юрчук та  Юлія Дроздова, соліст з Думанівського СБК Олександр Кульчицький, солістка Вікторія Свідерська із Пудловецького СБК,Ольга Юр’єва із Сахкамінського СК, соліст Вербецького СК Вапничний Микола; народний вокальний жіночий колектив «Подолянки» Гуменецького СБК, народний колектив «Заграва» Нігинського СБК, колектив Лисогірського СК, сценка «Пенсіонери із майбутнього» Сахкамінського СК.

відеозапис концерту: