Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Дата: 07.10.2019 16:51

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту Проекту рішення сесії Гуменецької сільської ради «Про затвердження вартості платних послуг, які надаються закладами культури та екскурсійних послуг на об’єктах Гуменецької об’єднаної територіальної громади»

Проект рішення Гуменецької сільської ради "Про затвердження вартості платних послуг, які надаються закладами культури  Гуменецької сільської ради"

Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акту: рішення сесії Гуменецької сільської ради «Про затвердження вартості платних послуг, які надаються закладами культури та екскурсійних послуг на об’єктах Гуменецької об’єднаної територіальної громади»