День медичного працівника

Дата: 16.06.2019 10:43

День медичного працівника –
Це, справді, свято всенародне.

На честь людей, в чиїх руках
Священне діло, благородне.

Здоров'я нації, народу –
Державна справа нелегка,
Але ця справа звіку-зроду
Є суттю й медпрацівника.

І в день, і в ніч, в мороз і в спеку
Медпрацівник з людьми завжди,
В дорогу ближню чи далеку
Він хворим йде допомогти.

Напередодні професійного свята день медичного працівника в приміщенні Гуменецького сільського будинку культури 14 червня відбулися урочистості та святкування медичних працівників усієї громади.

З привітальним словом звернулася сільський голова Інна Григорівна Абдулкадирова, висловила найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини – її життя. Побажала міцного здоров'я і благополуччя всім рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами! Передала вітання від депутата Верховної Ради України Володимира Володимировича Мельниченка.

З найкращими вітаннями до своїх колег звернувся головний лікар Дмитро Миколайович Здоровецький.

Концертну програму підготували аматори відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради.