Свято сіл Абрикосівка і Корчівка

Дата: 26.05.2019 14:43

Пожвавішали люди й природа,
Ось і музика вже загула...
Веселися славетний народе,
Бо, нарешті, прийшов день села!

22 травня 2019 року у селі Абрикосівка відбувся концерт, присвячений до Свята села.

В цей день звучало багато вітань. Зі святом мешканців громади привітала голова Гуменецької ОТГ Інна Григорівна Абдулкадирова. Також жителів села привітав настоятель Миколаївського храму отець Валерій.

Гарний настрій усім присутнім дарували учасники художньої самодіяльності Абрикосівського сільського клубу, школярі, вихованці місцевого садочка.

Родзинкою концерту став театралізований показ мод від Тетяни Каліновської, жительки села Корчівка.

Концерт завершився щирими привітаннями від старости Костовської Оксани Миколаївни.

Працівники культури від душі вдячні Тетяні Каліновській за відмінну роботу у підготовці до концерту, за уважність і відповідальність, за цікаві ідеї та пропозиції, за старанні труди і впевнені прагнення до успіху. Бажаємо ніколи не втрачати свого ентузіазму, наполегливості, впевненості, вправності і хватки.