День святого Валентина

Дата: 16.02.2019 18:46

в селах Гуменці, Пудлівці, Малозалісся, Великозалісся, Нігин, Вербка, Голосків:

Так ніхто не кохав, через тисячі літ
Лиш приходить подібне кохання.
В день такий розцвітає весна на землі
І земля убирається зрання.

Словами про кохання 15 лютого в Гуменецькому СБК розпочали конкурсно-розважальну програму – ведуча Ольга Юрчук.

В конкурсі брали участь чотири пари:
1 пара – Матраєва Аліна і Ільєв Ілюша,
2 пара – Макогон Руслан та Крістіна Желіховська,
3 пара – Аня Беньковська та Богдан Маслянко,
4 пара – Мар’яна Пукас та Іван Расевич.

Пари змагалися за титул «Валентин та Валентина» у різних конкурсах та вікторинах.
Між конкурсами звучали музичні номера.
Всі учасники отримали призи.

Здобули перемогу у номінації Валентин та Валентина – Аня Беньковська та Богдан Маслянко.

Конкурсно-розважальна програма завершилася святковою дискотекою.

В День святого Валентина вже є традицією вітати не тільки молодь, але й сімейні пари, які святкують свої ювілеї спільного життя. Так 14 лютого у Пудлівецькому СБК відбувся вечір відпочинку, де всі глядачі мали змогу поринути у спогади свого першого кохання.

На свято також були запрошені воїни інтернаціоналісти та їх матері, де їм вручили подарунки від Гуменецької громади.

Свято вдалося на славу.

Любов придумана не нами,
Вона від Бога нам дана,
І хоч любов буває різна,
Та кожна справжня —
Завжди лиш одна.

14.02.2019 року в бібліотеці с. Малозалісся було проведено годину поезії «Все починається з любові»

У долонях я ніжно тримаю
Серце друга, аби не зранить
Знаю я, за любов не карають,
За любов починають любить.

16.02.2019 року в СБК с. Великозалісся було проведено літературно-музичну годину «День освячений любов’ю».

Кохання нам прикрашує життя.
Де б не жили ми, в якому краї.
Найкращими хай будуть на землі
Три звичних слова: " Я тебе кохаю"

17 лютого працівники культури села Нігин провели літературно-музичну композицію "Любов дарує крила".

Дружба, кохання, любов.

З нагоди дня закоханих у Вербецькому сільському клубі пройшов вечір відпочинку «У чарах кохання». Весь вечір линули прекрасні слова і чудесна музика про святе почуття, почуття любові, яке дає сили і натхнення, радість і захоплення. А конкурсна програма допомогла вибрати міс Валентину і містер Валентина, ними стали Радзіонова Влада та Іванюк Владислав.

14 лютого читачі Голосківської бібліотеки виготовляли валентинки власноруч і дарували своїм улюбленим книгам.