ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Дата: 18.12.2018 10:01

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», «Про природні монополії» виконавчий  комітет Гуменецької сільської ради, повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сесії Гуменецької сільської ради  «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на території  Гуменецької  сільської ради».

Ціллю даного регуляторного акта є встановлення  механізму формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на принципах стимулюючого регулювання для суб'єктів природних монополій, які провадять (мають намір провадити) господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення

Проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу  оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Гуменецької сільської ради в мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції від громадян, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, а також їх об’єднань, приймаються  сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідно аналізу регуляторного впливу  за адресою: вул.Першотравнева, 69, с.Гуменці, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область, 32325, е-mail: gumentskarada@ukr.net

Проект рішення сесії "Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на території Гуменецької сільської ради"