День місцевого самоврядування (+відео)

Дата: 08.12.2018 21:45

Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради 6 грудня зі щирими та сердечними вітаннями привітали сільського голову Інну Григорівну та працівників сільської ради з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого регіону і держави. Нехай надійними супутниками Вам стануть розуміння і підтримка всіх жителів Гуменецької об’єднаної громади.

Міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

Фото без опису 7 грудня в селі Голосків працівники культури вітали старосту села Мандзюк Є. І., діловода Бондар В. В., Ветерана праці Парову В. Т. з Днем  місцевого самоврядування.

Працівники культури привітали з днем місцевого самоврядування старосту сіл: Великозалісся, Киселівки, Малозалісся Чистяк В. М.

Староста Чистяк В. М. від імені сільського голови І. Г. Абдулкадирової привітала з днем місцевого самоврядування депутатів: Брунько О. П., Шпиндюк Є. В.