Свято осені

Дата: 26.10.2018 22:31

Осінь – чудова пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини.
26 жовтня у Великозаліському НВК відбулося свято Осені, в якому взяли участь вихованці ДНЗ та учні 2-4 класів.

Усі дітки із задоволенням перевтілилися у казкових персонажів та розповіли чарівну осінню казку – співали, декламували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї. Завітала до вихованців і головна героїня свята – щедра Осінь, яка розважала малят іграми та завданнями.

Цікавою була й виставка сімейних виробів з природного матеріалу, кожен учасник якої мав можливість виявити свої таланти і неперевершену фантазію.