Всесвітній день тварин

Дата: 04.10.2018 14:50

Організація «БФ «Щаслива лапа» виступила з пропозицією щодо проведення в закладах освіти «Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвяченого Всесвітньому дню тварин, який відзначається 4 жовтня.

Заліський-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДНЗ не залишився осторонь від цієї події. Зокрема, учні 1-8 класів взяли участь у виставці домашніх улюбленців, цікавому брейн-рингу «У світі тварин», а учні 8-11 класів стали учасниками учнівської конференції «Урок добра».

В рамках заходів до Всесвітнього дня тварин учні нашої школи також завітали до Кам’янець-Подільського ЕНЦУМ.

Будемо сподіватись, що ці заходи наштовхнуть наших вихованців на гуманне та відповідальне ставлення до тварин.