Вітаємо працівників бібліотек з професійним святом!

Дата: 28.09.2018 13:54

Шановні працівники КЗ «Гуменецька публічна бібліотека»!
Прийміть найщиріші і теплі вітання з професійним святом – Днем Бібліотек!

Для нас Ваша бібліотека є близькою не тільки по духу і настрою, але й є прикладом новаторських рішень, міцного згуртованого колективу творчих кадрів.

Нехай це свято принесе у Ваш колектив гордість за свою професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами та колегами.

Від усієї душі бажаю Бібліотекам і надалі залишатися теплим вогнищем культури і наснаги, щастя, добра і процвітання. Бажаю міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, миру і благополуччя. Залишайтесь завжди в пошуку нового, щоденного щастя спілкування з людьми і книгами, процвітання та оптимізму, вірних друзів та однодумців і ще багато удач попереду!

З глибокою повагою,
голова Гуменецької сільської ради                                                         І.Г. Абдулкадирова