Виготовлення осінніх композицій та ознайомлення з корисними властивостями світу рослин

Дата: 20.09.2018 13:43

Осінь – це найкращий час, коли можна набрати велику кількість різного матеріалу, з якого в подальшому можна майструвати різні композиції.

Ось і 13 вересня у Слобідко-Гуменецькій бібліотеці бібліотекар Сороката І.М. та Кодовбецька Я.Ю. разом із дітками виготовляли осінні поробки з природних матеріалів. Усіма своїми роботами діти залишилися задоволеними.

Світ рослин – унікальний подарунок природи людству. З давніх-давен людина застосовує для всіх потреб плоди, зелені частини рослин, їхні корені та кореневища.

19 вересня протягом усього дня усіх, хто завітав до Слобідко-Гуменецької бібліотеки працівники культури пригощали корисними чашечками фіто-напоїв, таких як: вода з лимоном, чай з м’ятою, чай з мелісою. Також пригощали фруктами і горішками. Усі залишилися задоволеними, отримали заряд енергії та бадьорості на увесь день.