День фізичної культури

Дата: 19.09.2018 08:54

У Заліському-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДНЗ «Метелик» відбулися заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Вчитель фізичної культури Лубинецька К.А. провела серед учнів змагання з футболу, волейболу, шахів, армреслінгу. Особливе захоплення викликав чемпіонат з армреслінгу серед дівчат. Олімпійський урок розпочали з відкриття офіційної символіки Олімпійських ігор на території школи.

Активну участь взяли і вихованці ДНЗ «Метелик». Вихователь Стрельбіцька Т.С. провела інтегроване заняття на тему: «Україна – спортивна країна». Під час заняття педагог розширила уявлення дошкільнят про різні види спорту, розвиток культури та спорту в нашій державі.

Далі стартувала спортивна естафета, яка виховує у дітей почуття колективізму, дружби, взаємодопомоги, формує фізичні якості: уважність, швидкість, витривалість.