Чергове засідання сесії Гуменецької сільської ради

Дата: 30.08.2018 15:30

30 серпня 2018 року відбулося засідання тридцять сьомої сесії Гуменецької сільської ради VII скликання, у якому прийняли участь 24 депутати, старости Гуменецької сільської ради, начальники структурних підрозділів сільської ради.

Перед засіданням сесії сільської ради відбулись засідання постійних комісій сільської ради, на яких проекти рішень тридцять сьомої сесії були узгоджені та рекомендовані для прийняття і виконання.

Під час пленарного засідання народні обранці розглянули низку питань, серед з яких були: звіт про виконання сільського бюджету за І півріччя 2018 року; про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік; про стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років об’єктів соціально-культурного призначення та комунального господарства Гуменецької сільської ради; звіт про виконання плану роботи сільської ради за І півріччя 2018 року; питання щодо земельних ділянок жителів громади тощо.