Вітаємо з присвоєнням почесного звання!

Дата: 09.07.2018 19:04

Вітаємо з присвоєнням почесного звання «народний аматорський» вокальному колективу «Заграва» Нігинського СБК (керівник Ківерчук Л.В.) та підтвердженням почесного звання «народний аматорський» жіночому вокальному ансамблю «Подолянки» Гуменецького СБК (керівник Ківерчук Л.В.)

(наказ Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА від 06.07.2018 № 89-н «Про присвоєння та підтвердження звання «народний» аматорський та «зразковий» аматорським художнім колективам»).

Уклінно дякуємо сільському голові Гуменецької сільської ради Абдулкадировій І.Г., начальнику та працівникам культури Відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради, спонсорам ТзОВ «Гуменецьке» (директор Янулик В.П.), ТОВ «Промінь Галичина» (директор Бурейко О.Л.), старості села Нігин Сосулі О.М. за надану матеріальну і професійну допомогу та підтримку, а всім жителям громади – за віру в колективи!

Бажаємо колективам нових успіхів та творчих злетів!

ПИШАЄМОСЬ ВАМИ, ВИ – НАША ГОРДІСТЬ!!!