Результати громадських слухань

Дата: 05.06.2018 16:21

04 червня 2018 року в приміщенні сільської ради відбулися громадські слухання щодо розгляду проекту детального плану території для розміщення, будівництва та обслуговування мікрогідроелектростанції на річці Смотрич поблизу с. Думанів та с. Киселівка на території Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

Було схвалено детальний план території для розміщення, будівництва та обслуговування мікрогідроелектростанції на річці Смотрич поблизу с. Думанів та с. Киселівка на території Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Рішення прийнято більшістю голосів.

Читати статтю Всесвітній день захисту дітей у Гуменецькій громаді