Легкоатлетичні змагання

Дата: 08.05.2018 20:48

26-27 квітня у Кам’янці-Подільському відбулися традиційні змагання з легкоатлетичних метань на честь Олімпійських чемпіонів – уродженців Хмельниччини Фаїни Мельник (метання диска) та Анатолія Бондарчука (метання молота).

Змагання, що наразі проводяться під патронатом Національного олімпійського комітету, були започатковані 10 років тому Федерацією легкої атлетики Хмельницької області. А після активного долучення до їх організації у 2011 році регіонального відділення НОК України і кафедри легкої атлетики місцевого Національного університету набули популярності як відкритий обласний турнір.

Цьогоріч окрім традиційного турніру вперше відбулися Всеукраїнські змагання з метань, в яких взяли участь близько 200 спортсменів п'яти вікових груп (кадети, юнаки, юніори, молодь, дорослі) – представники 15 областей та міста Києва. Упродовж двох днів вони виборювали нагороди в секторах стадіонів місцевого Національного університету імені Івана Огієнка та імені Григорія Тонкочеєва.

У змаганнях прийняли участь і кращі легкоатлети Гуменецької об’єднаної територіальної громади (тренер-викладач Дубчак Микола Миколайович).

В командному заліку обласного турніру до призової трійки потрапили:

серед міст:
1. Кам'янець-Подільський
2. Старокостянтинів
3. Хмельницький

серед районів та об'єднаних територіальних громад:
1. Дунаєвецький район
2. Летичівський район
3. Гуменецька ОТГ.

Читати статтю Фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт 2018 року»