Фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт 2018 року»

Дата: 07.05.2018 19:03

27 квітня на базі Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназії» відбувся фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт 2018 року».

У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх І-ІІІ ступенів Гуменецької ОТГ.

Програма змагань:

1. Човниковий біг 4х9 м.
  2. Стрибки у довжину з місця.
  3. Стрибки на скакалці за 30 с. (дівчата).
  4. Перетягування канату (юнаки).

У підсумку у всіх видах змагань перше місце посіла команда Голосківської ЗОШ, друге місце посіла команда Залісько Другого НВК, третє місце у Нігинської ЗОШ. За підсумками змагань збірна команда Голосківської ЗОШ отримала право захищати честь Гуменецької ОТГ на обласних змаганнях (5 травня у м. Кам’янці-Подільському).

29 квітня у м. Кам’янець-Подільський проходив обласний етап фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт 2018 року». Честь Гуменецької об’єднаної територіальної громади захищала збірна команда Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та посіла четверте місце.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Спартакіада школярів з легкої атлетики