A A A K K K
для людей із порушенням зору
Гуменецька сільська територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Спартакіада школярів з легкої атлетики

Дата: 07.05.2018 18:58
Кількість переглядів: 1655

24 квітня на базі Гуменецького НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів гімназії відбулась Спартакіада школярів Гуменецької об’єднаної територіальної громади з легкої атлетики.

У змаганнях приймали участь збірні команди навчальних закладів І-ІІІ та І-ІІ ступенів.

Результати змагань ЗНЗ І-ІІІ ступенів:

Біг 60 м (юнаки)

1 місце: Олійник Владислав (Гуменецький НВК)

2 місце: Розумовський Ілля (Гуменецький НВК)

3 місце: Храбуст Назарій (Нігинська ЗОШ)

Біг 60 м (дівчата)

1 місце: Онуфрейко Ірина (Залісько Другий НВК)

2 місце: Кищук Ілона (Голосківська ЗОШ)

3 місце: Боднар Анастасія (Залісько Другий НВК)

Стрибки у висоту (юнаки)

1 місце: Григорчук Антон (Нігинська ЗОШ)

2 місце: Пазюк Євген (Гуменецький НВК)

3 місце: Розумовський Ілля (Гуменецький НВК)

Стрибки у висоту (дівчата)

1 місце: Пукас Тетяна (Гуменецький НВК)

2 місце: Лісецька Наталія (Голосківська ЗОШ)

3 місце: Біла Маргарита (Гуменецький НВК)

Стрибки у довжину (юнаки)

1 місце: Пазюк Євген (Гуменецький НВК)

2 місце: Городецький Артур (Голосківська ЗОШ)

3 місце: Олійник Владислав (Гуменецький НВК)

Стрибки у довжину (дівчата)

1 місце: Лісецька Наталія (Голосківська ЗОШ)

2 місце: Пукас Тетяна (Гуменецький НВК)

3 місце: Костовська Яна (Гуменецький НВК)

Метання спису (юнаки)

1 місце: Чупрун Микола (Гуменецький НВК)

2 місце: Сов’як Павло (Гуменецький НВК)

3 місце: Григорчук Антон (Нігинська ЗОШ)

Метання спису (дівчата)

1 місце: Яловик Вікторія (Залісько Другий НВК)

Штовхання ядра (юнаки)

1 місце: Палійчук Владислав (Нігинська ЗОШ)

2 місце: Тріцький Антон (Нігинська ЗОШ)

3 місце: Погорельцев Олександр (Голосківська ЗОШ)

Штовхання ядра (дівчата)

1 місце: Яловик Вікторія (Залісько Другий НВК)

2 місце: Онуфрейко Ірина (Залісько Другий НВК)

3 місце: Чоп’як Анна-Марія (Залісько Другий НВК)

Результати змагань ЗНЗ І-ІІ ступенів:

Біг 60 м (юнаки)

1 місце: Буцков Микола (Вербецька ЗОШ)

2 місце: Монько Рустам (Вербецька ЗОШ)

3 місце: Підгорний Олексій (Думанівська ЗОШ)

Біг 60 м (дівчата)

1 місце: Петльована Діана та Смолінська Катерина (Думанівська ЗОШ)

2 місце: Тодосійчук Антоніна (Колубаївський НВК)

3 місце: Чабан Віолета (Сахкамінська ЗОШ)

Стрибки у висоту (юнаки)

1 місце: Козак Петро (Вербецька ЗОШ)

2 місце: Решетнік Максим (Сахкамінська ЗОШ)

3 місце: Рожков Максим (Колубаївський НВК)

Стрибки у висоту (дівчата)

1 місце: Боднар Олена (Вербецька ЗОШ)

Стрибки у довжину (юнаки)

1 місце: Козак Петро (Вербецька ЗОШ), Кліщинський Володимир (Сахкамінська ЗОШ)

2 місце: Ільєв Валентин (Колубаївський НВК)

3 місце: Семенюк Андрій (Думанівська ЗОШ)

Стрибки у довжину (дівчата)

1 місце: Бабінська Анастасія (Сахкамінська ЗОШ)

2 місце: Чабан Віолета (Сахкамінська ЗОШ)

3 місце: Петльована Діана (Думанівська ЗОШ)

Метання спису (юнаки)

1 місце: Семенюк Андрій (Думанівський НВК)

2 місце: Ільєв Валентин (Колубаївський НВК)

3 місце: Пасічник Мирослав (Вербецька ЗОШ)

Метання спису (дівчата)

1 місце: Кузь Катерина (Колубаївський НВК)

2 місце: Трачук Олександра (Думанівський НВК)

3 місце: Шевчук Вікторія (Колубаївський НВК)

Штовхання ядра (юнаки)

1 місце: Буцков Микола (Вербецька ЗОШ)

2 місце: Підгорний Олексій (Думанівська ЗОШ)

3 місце: Мудряк Михайло (Колубаївський НВК)

Штовхання ядра (дівчата)

1 місце: Шевчук Вікторія (Колубаївський НВК)

2 місце: Тодосійчук Антоніна (Колубаївський НВК)

3 місце: Смолінська Катерина (Думанівський НВК)

У командному заліку серед загальноосвітніх навчальних закладів перше місце посіла команда Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназії», другою стала команда Залісько Другого НВК, третє місце посіла команда Голосківської ЗОШ.

Серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів перше місце посіла команда Колубаївського НВК, друге місце розділили команди Думанівського НВК та  Вербецької ЗОШ, третє місце посіла команда Сахкамінської ЗОШ.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису


Читати статтю Фольклорно-етнографічний фестиваль «Нетлінна спадщина глибин Дністра» (+відео)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано