A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гуменецька сільська рада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Спартакіада школярів з легкої атлетики

Дата: 07.05.2018 18:58
Кількість переглядів: 575

24 квітня на базі Гуменецького НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів гімназії відбулась Спартакіада школярів Гуменецької об’єднаної територіальної громади з легкої атлетики.

У змаганнях приймали участь збірні команди навчальних закладів І-ІІІ та І-ІІ ступенів.

Результати змагань ЗНЗ І-ІІІ ступенів:

Біг 60 м (юнаки)

1 місце: Олійник Владислав (Гуменецький НВК)

2 місце: Розумовський Ілля (Гуменецький НВК)

3 місце: Храбуст Назарій (Нігинська ЗОШ)

Біг 60 м (дівчата)

1 місце: Онуфрейко Ірина (Залісько Другий НВК)

2 місце: Кищук Ілона (Голосківська ЗОШ)

3 місце: Боднар Анастасія (Залісько Другий НВК)

Стрибки у висоту (юнаки)

1 місце: Григорчук Антон (Нігинська ЗОШ)

2 місце: Пазюк Євген (Гуменецький НВК)

3 місце: Розумовський Ілля (Гуменецький НВК)

Стрибки у висоту (дівчата)

1 місце: Пукас Тетяна (Гуменецький НВК)

2 місце: Лісецька Наталія (Голосківська ЗОШ)

3 місце: Біла Маргарита (Гуменецький НВК)

Стрибки у довжину (юнаки)

1 місце: Пазюк Євген (Гуменецький НВК)

2 місце: Городецький Артур (Голосківська ЗОШ)

3 місце: Олійник Владислав (Гуменецький НВК)

Стрибки у довжину (дівчата)

1 місце: Лісецька Наталія (Голосківська ЗОШ)

2 місце: Пукас Тетяна (Гуменецький НВК)

3 місце: Костовська Яна (Гуменецький НВК)

Метання спису (юнаки)

1 місце: Чупрун Микола (Гуменецький НВК)

2 місце: Сов’як Павло (Гуменецький НВК)

3 місце: Григорчук Антон (Нігинська ЗОШ)

Метання спису (дівчата)

1 місце: Яловик Вікторія (Залісько Другий НВК)

Штовхання ядра (юнаки)

1 місце: Палійчук Владислав (Нігинська ЗОШ)

2 місце: Тріцький Антон (Нігинська ЗОШ)

3 місце: Погорельцев Олександр (Голосківська ЗОШ)

Штовхання ядра (дівчата)

1 місце: Яловик Вікторія (Залісько Другий НВК)

2 місце: Онуфрейко Ірина (Залісько Другий НВК)

3 місце: Чоп’як Анна-Марія (Залісько Другий НВК)

Результати змагань ЗНЗ І-ІІ ступенів:

Біг 60 м (юнаки)

1 місце: Буцков Микола (Вербецька ЗОШ)

2 місце: Монько Рустам (Вербецька ЗОШ)

3 місце: Підгорний Олексій (Думанівська ЗОШ)

Біг 60 м (дівчата)

1 місце: Петльована Діана та Смолінська Катерина (Думанівська ЗОШ)

2 місце: Тодосійчук Антоніна (Колубаївський НВК)

3 місце: Чабан Віолета (Сахкамінська ЗОШ)

Стрибки у висоту (юнаки)

1 місце: Козак Петро (Вербецька ЗОШ)

2 місце: Решетнік Максим (Сахкамінська ЗОШ)

3 місце: Рожков Максим (Колубаївський НВК)

Стрибки у висоту (дівчата)

1 місце: Боднар Олена (Вербецька ЗОШ)

Стрибки у довжину (юнаки)

1 місце: Козак Петро (Вербецька ЗОШ), Кліщинський Володимир (Сахкамінська ЗОШ)

2 місце: Ільєв Валентин (Колубаївський НВК)

3 місце: Семенюк Андрій (Думанівська ЗОШ)

Стрибки у довжину (дівчата)

1 місце: Бабінська Анастасія (Сахкамінська ЗОШ)

2 місце: Чабан Віолета (Сахкамінська ЗОШ)

3 місце: Петльована Діана (Думанівська ЗОШ)

Метання спису (юнаки)

1 місце: Семенюк Андрій (Думанівський НВК)

2 місце: Ільєв Валентин (Колубаївський НВК)

3 місце: Пасічник Мирослав (Вербецька ЗОШ)

Метання спису (дівчата)

1 місце: Кузь Катерина (Колубаївський НВК)

2 місце: Трачук Олександра (Думанівський НВК)

3 місце: Шевчук Вікторія (Колубаївський НВК)

Штовхання ядра (юнаки)

1 місце: Буцков Микола (Вербецька ЗОШ)

2 місце: Підгорний Олексій (Думанівська ЗОШ)

3 місце: Мудряк Михайло (Колубаївський НВК)

Штовхання ядра (дівчата)

1 місце: Шевчук Вікторія (Колубаївський НВК)

2 місце: Тодосійчук Антоніна (Колубаївський НВК)

3 місце: Смолінська Катерина (Думанівський НВК)

У командному заліку серед загальноосвітніх навчальних закладів перше місце посіла команда Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназії», другою стала команда Залісько Другого НВК, третє місце посіла команда Голосківської ЗОШ.

Серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів перше місце посіла команда Колубаївського НВК, друге місце розділили команди Думанівського НВК та  Вербецької ЗОШ, третє місце посіла команда Сахкамінської ЗОШ.


Читати статтю Фольклорно-етнографічний фестиваль «Нетлінна спадщина глибин Дністра» (+відео)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора