Великоднє свято в селищі Сахкамінь

Дата: 11.04.2018 10:56

Великодні дні настали,
Люди чисті серцем стали.
Любо всі всміхнулись ті біленькі хати,
Хрестик на церковці став промінням грати,
А в церковці дзвінко заспівали діти –
Радуйся Вкраїно, радуйся весь світе!

9 квітня в селищі Сахкамінь відбулося Великоднє свято, яке підготували та провели працівники культури Сахкамінського клубу, бібліотеки, дитсадка, Сахкамінської ЗОШ та старостату.

Церковний хор та вокальні колективи Сахкамінського клубу виконували пісні про Воскресіння Христа, діти водили гаївки та грали в народні ігри, журі оцінювало конкурси та вручали подарунки, за які велика вдячність голові Гуменецької громади Інні Григорівні Абдулкадировій.

Читати статтю Великдень у Абрикосівському ДНЗ