Покликання бути лідером

Дата: 10.04.2018 09:21

10 квітня 1998 року Абдулкадирова Інна Григорівна по результатах виборів отримала повноваження сільського голови Гуменецької сільської ради.

З тих пір уже 20 років очолює громаду. Живе з людьми і для людей. Щоденно опікується їх проблемами і потребами. Завдяки лідерським якостям, Інна Григорівна мудро і послідовно веде за собою людей по шляху розвитку і зміцнення громади. Гуменецька сільська рада завжди мала найпотужніший соціально-економічний потенціал не тільки у Кам’янець-Подільському районі, а й на Хмельниччині в цілому. В останні роки є лідером процесів децентралізації і прикладом для інших громад у плані залучення інвестицій та створення нових сучасних умов господарювання.

З нагоди 20-річного ювілею на посаді сільського голови щиро вітаємо Інну Григорівну і бажаємо міцного здоров’я, наснаги і нових успіхів у нелегкій праці на благо сільської об’єднаної територіальної громади.

Читати статтю Відбувся І етап виставки-конкурсу з початкового технічного моделювання