Відбувся І етап виставки-конкурсу з початкового технічного моделювання

Дата: 05.04.2018 21:48

3 квітня 2018 року Центром дитячої та юнацької творчості Гуменецької сільської ради було проведено перший етап всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Технічне моделювання – це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок.

Під час навчання в гуртках з початкового технічного моделювання вихованці отримують елементарні відомості з математики, природознавства, фізики, розкривають питання історії, мистецтва та суспільствознавства. Важлива роль надається графічній підготовці, формуванню мовної культури учнів, засвоєнню технічної термінології, проведенню дослідів та вирішенню технічних завдань.

Кращі роботи гуртківців завжди милують око на виставках обласного та Всеукраїнського рівнів.

Цьогорічними переможцями І етапу конкурсу стали:

Колосюк Дарья Юріївна, учениця Залісько-2 НВК, керівник Лиськова Н.Й. робота «Мій улюблений лінивець»;
Марунчак Поліна Олегівна, учениця Гуменецького НВК, керівник Костюк О.А. робота «Зимовий будинок»;
Захаренко Аліна Валеріївна, учениця Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Погребна Т.О., робота «Панянка».

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Відбулася атестація педагогічних працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти