Гуменецька сільська територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Відбулася атестація педагогічних працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти

Дата: 04.04.2018 17:16
Кількість переглядів: 1270

Педагогічна професія – одна з найважливіших. Вона виникла на ранніх етапах розвитку людства у зв’язку з потребою передавати набутий досвід. І хоча головне завдання вчителя – навчати і наставляти – не змінилося з плином часу, за змістом самого навчання і виховання можна побачити як ускладнюються функції педагога.

Завдання, які ставляться нині перед педагогічними працівниками, перш за все орієнтовані на забезпечення освітніх потреб громадян. Зміни в суспільному житті України визначають головне спрямування діяльності вчителя – реалізацію принципів гуманізації, демократизацію всього освітнього процесу, глибоке засвоєння в школі тих норм моралі, які виробило людство впродовж багатовікової історії. У центрі уваги – людина, її духовний світ, здібності, творчий потенціал. Таким чином суспільство обґрунтувало вимоги до якостей особистості вчителя, виходячи з його професійної діяльності, становища і ролі в суспільстві.

Сучасна систематична атестація педагогічних працівників постає як еволюційно найбільш розвинена форма педагогічного оцінювання, як форма державного посвідчення професійно-кваліфікаційного рівня.

Саме тому, з метою узагальнення, об'єктивного оцінювання результатів професійної діяльності педагогів 3 квітня 2018 року при відділі освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня. Атестацію проходили педагогічні працівники із закладів освіти Гуменецької сільської ради.

За результатами атестаційної комісії ІІ рівня:

Педагогічні працівників закладів дошкільної освіти:

присвоєно кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої категорії” – 1;
присвоєно кваліфікаційну категорію „спеціаліст першої категорії” – 1;
кваліфікаційну категорію „спеціаліст другої категорії” – 2;
відповідає раніше присвоєній кваліфікаційні категорії „Спеціаліст” – 2.

Педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти:

- відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії „ спеціаліст вищої категорії” – 5;
- відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії „ спеціаліст вищої категорії” та педагогічне звання „старший вчитель” – 3;
- присвоєно кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої категорії” – 5;
- відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії „ спеціаліст вищої категорії” присвоєно педагогічне звання „учитель-методист” – 1;
відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії „ спеціаліст вищої категорії” присвоєно педагогічне звання „старший вчитель” – 2.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису


Читати статтю Гуменецька громада прийматиме фінальну Першість ФСТ "Колос" з футзалу серед дівчат


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано