Відкриття нової групи у садочку

Дата: 04.04.2018 10:55

2 квітня 2018 року у Гуменецький дошкільний навчальний заклад «Дивограй» завітало справжнє свято – відбулося урочисте відкриття четвертої групи дитячого садочка.

Для 20 малят, що переступили поріг нової групи, створено комфортні умови. За кошти сільської ради та відділу освіти, КСіТ було закуплено нові меблі, твердий та м’який інвентар, посуд та іграшки.
З хлібом-сіллю тут зустрічали гостей. Вітання лунали цього дня від вихованців закладу, які розповідали вірші та продемонстрували свої таланти.

У святковій церемонії відкриття групи взяли участь: голова об’єднаної територіальної громади Абдулкадирова І.Г., начальник відділу освіти, КСіТ Срібняк Л.О. та представники відділу освіти.

Як завжди, голова сільської ради не прийшла з порожніми руками, а принесли вихованцям на згадку подарунки.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати інші Новини освіти та культури